100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr

  • ₺8


  • Marka: Golecha
  • Stok Durumu: Stokta var

GOLECHA GEÇİCİ DÖVME KONİ KINA KİRAZGolecha Traditional Color / Cherry 25Gr (±%2) Marka - Ürün Adı - Miktar: Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr İzin Belge: Dövme Koni Kına Kiraz üretici firma Golecha Herbals Unlimited. Made in India.  Ürün helal ser...

GOLECHA GEÇİCİ DÖVME KONİ KINA KİRAZ
Golecha Traditional Color / Cherry 25Gr (±%2)

Marka - Ürün Adı - Miktar:
Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr
Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr İzin Belge:
Dövme Koni Kına Kiraz üretici firma Golecha Herbals Unlimited. Made in India.  Ürün helal sertifikasına sahiptir.
Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr İçindekiler:
Dövme Koni Kına Kiraz ürünü içerisinde; Bir adet geleneksel renkler / kiraz rengi koni kınası bulunmaktadır.
Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr Kullanımı:
Dövme Koni Kına Kiraz kullanılışı; Golecha Geçici Dövme Tüp Kınası Kullanımı ile İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.
Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr Yan Etkileri:
Dövme Koni Kına Kiraz Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • Golecha Dövme Koni Kına Kiraz Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Golecha Dövme Koni Kına Kiraz ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Golecha Dövme Koni Kına Kiraz ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!
Golecha Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr Ürünü Açıklaması:

GOLECHA DÖVME KONİ KINA KİRAZ

GOLECHA DÖVME KONİ KINA KİRAZ

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Dövme Koni Kına Kiraz 25Gr, kızıl tüp kına, kureyşi, golecha kına, kureyşi tüp kına, Dövme Kınası, Geçici Dövme Kınası, Tüp Hint Kınası, Geçici Tüp Kına, Dövme Tüp Kına, Desenli kına, geçici kına, dövme kına, Dövme Kınaları, Renkli hint kınası, renkli döv

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com