100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Bitkisel 2Kapsül

  • ₺19


  • Marka: Hilti
  • Stok Durumu: Stokta var

HİLTİ BİTKİSEL BAY VE BAYAN ÖZEL 2KAPSÜLHilti Bitkisel Gıda Takviyesi Unisex 2Kapsül  Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül İzin Belge: Bitkisel Bay ve Bayan Özel...

HİLTİ BİTKİSEL BAY VE BAYAN ÖZEL 2KAPSÜL
Hilti Bitkisel Gıda Takviyesi Unisex 2Kapsül 

Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül
Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül İzin Belge:
Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül ürünü Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 01/06/2010 tarih ve G-42-2003 sayılı izni ile Cehre Gıda tesislerinde üretilmiştir. 
Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül İçindekiler:
Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül ürünü içerisinde; Cinnamomum Sp, Ceratonla Siliqua, Foeniculum Vulgare, Zingiber Officinale, Salvia Officinialis, Laurus Nubilis, Eugenia Caryophyllata, Matricaria Recutita, Pimpinella Anisum.
Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Kullanımı:
Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül kullanılışı; Yemeklerden 2 saat önce veya 2 saat sonra ılık su ile tüketiniz. 30Dakika sonra göstereceğietki (kullanıcının fiziksel duruma bağlı olarak) 72 saat boyunca devam ettirebilir. Günde bir adet kullanılması tavsiye edilir.
Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Yan Etkileri:
Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Muhafaza ve Uyarı:
  • Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
  • Tavsiye edilen günlük kullanım miktarını aşmayınız. Alkol ile birlikte kullanılması önerilmez. Kalp ve damar hâstalıkları ve yüksek tânsîyon hâstaları ve şêker hâstalarının kullanması önerilmez.
Hilti Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül Ürünü Açıklaması:

HİLTİ BİTKİSEL BAY VE BAYAN ÖZEL 2KAPSÜL

HİLTİ BİTKİSEL BAY VE BAYAN ÖZEL 2KAPSÜL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Bitkisel Bay ve Bayan Özel 2Kapsül, Bayan kapsül, Bay Kapsül, Afrodizyaklar, Erkek Afrodizyaklar, Cinsel Güç, Afrodizyak Ürünler, Cinsel Güç Arttırıcılar, Bitkisel Kapsül, Cinsel Sağlık, Cinsel Ürünler, Erkek Afrodizyak, Erken Boşalma, Bel Gevşekliği, Gec

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com