100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr

  • ₺7


  • Marka: Thalia
  • Stok Durumu: Stokta var

THALİA YASEMİN VE NEROLİ SABUNU Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr (±%5) Marka - Ürün Adı - Miktar: Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr İzin Belge: Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü Akten Kozmatik Sanayii ve Pazarlama LTD. ŞTİ. tarafından ISO 9001 U...

THALİA YASEMİN VE NEROLİ SABUNU
Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr (±%5)

Marka - Ürün Adı - Miktar:
Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr
Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr İzin Belge:
Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü Akten Kozmatik Sanayii ve Pazarlama LTD. ŞTİ. tarafından ISO 9001 UKAS, GMP ve Helal Sertifikalı tesisimizde üretilmiştir.
Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr İçindekiler:
Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü içerisinde; Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Parfume, Jasmınum Officinale Extarct, Glycerine, Palm Acid, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetra Sodium EDTA Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalol.
Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr Kullanımı:
Yasemin ve Neroli Sabunu Kullanılışı; El, yüz, ayak, vücut, saç ve saç derisinde her banyo esnasında ılık-sıcak veya soğuk su ile köpürterek hafif friksiyon masaj yapılarak uygulanır. Vücutta, saçta 1-2 dakika kadar bekletilmesi etkiyi arttıracaktır. Bekledikten sonra yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.
Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr Yan Etkileri:
Yasemin ve Neroli Sabunu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr Ürünü Açıklaması:

THALİA YASEMİN VE NEROLİ SABUNU

THALİA YASEMİN VE NEROLİ SABUNU

Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr ürünü, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu hakkında, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu hakkında açıklama, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu yorum, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu yorumları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu hakkındaki yorumlar, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu açıklamalı detayları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu faydaları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu kullanımı, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu zararları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu zararlı mı, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu uyarılar, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu yararları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu yararlı mı, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu satışı, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu satan, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu satış yerleri, Thalia Yasemin ve Neroli SabunuI satılan yerler, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu satan yerler, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu nerede satılır, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu nereden alınır, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu nerelerde satılıyor, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu nerden alabilirim, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu satılan, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu satılır, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu etkileri, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu nasıl kullanılır, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu nerde, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu faydası, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ne işe yarar, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ne kadar, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu fiyatı, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu fiyatları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu detayları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu açıklamaları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü faydaları, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü kullanımı, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü hakkında, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü yorum, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü satışı, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü satan, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü satış yerleri, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü satılan yerler, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü satan yerler, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü nerede satılır, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü nereden alınır, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü nerden alabilirim, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü etkileri, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü nasıl kullanılır, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü nerde, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü faydası, Thalia Yasemin ve Neroli Sabunu ürünü faydaları neler, THALİA YASEMİN VE NEROLİ SABUNU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM de bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu #Thalia#Thalia_Yasemin_ve_Neroli_Sabunu #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_içindekiler #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_kullanımı #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_kullanılışı #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_faydaları #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_yararları #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_yan_etkileri #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_zararları #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_satışı #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_nerde_satılır #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_nerden_alınır #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_satan #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_faydası #Yasemin_ve_Neroli_Sabunu_faydalımı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Thalia - Yasemin ve Neroli Sabunu 150Gr, Google Yasemin Sabun, Yasemin Sabunu, Yaseminli Sabun, Yasemin Özlü Sabunlar, Yasemin Özlü Ürünler, Sabun, Sabunu, Bitki Sabunu, Sabunlar, Bitkisel, Bitkisel Sabun, Bitkisel Sabunlar, Bitkisel Ürünler, Cilt Bakımı,

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com