100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Bitkisel Karışım 2Kapsül

  • ₺19


  • Marka: Dinamit
  • Stok Durumu: Stokta var

DİNAMİT BİTKİSEL ERKEK ÖZEL KAPSÜLATEŞLE FİTİLİNİ - 24 GR (2 KAPSÜL) Dinamit Bitkisel Karışım Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Dinamit Bitkisel Erkek Özel Kapsül 24Gr Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül İzin Belge: Bitkisel Karışım Üretici Firma: Gıda ve Tarım Bakanlığının 01/02...

DİNAMİT BİTKİSEL ERKEK ÖZEL KAPSÜL
ATEŞLE FİTİLİNİ - 24 GR (2 KAPSÜL)

Dinamit Bitkisel Karışım Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Dinamit Bitkisel Erkek Özel Kapsül 24Gr
Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül İzin Belge:
Bitkisel Karışım Üretici Firma: Gıda ve Tarım Bakanlığının 01/02/2014 Tarih ve TR-06K-016971 Sayılı İzni ile Türk Gıda Kondeksine Uygun olarak üretilmiştir.
Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül İçindekiler:
Bitkisel Karışım ürünü içerisinde; Cinnamomum Sp., Ceratonia Siliqua, Foeniculum Vulgare, Zingiber Officinale, Salvia Offivinalis, Laurus Nulubis, Eugenia Caryophyllata, Matricaria Recutita, Pimpinella Anismus.
Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Kullanımı:
Bitkisel Karışım kullanılışı; Yemeklerden 2 saat önce veya sonra ılık su ile tek kapsül atınız. 30 dakika sonra göstereceği etki (kullanıcının fiziksel durumuna bağlı olarak) 48 SAAT boyunca devam edebilir.
Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Yan Etkileri:
Bitkisel Karışım Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Muhafaza ve Uyarı:
  • Dinamit Bitkisel Karışım Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dinamit Bitkisel Karışım ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dinamit Bitkisel Karışım ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Dinamit Bitkisel Erkek Özel Kapsül 24Gr ürünü hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Dinamit Bitkisel Karışım 2Kapsül Ürünü Açıklaması:

DİNAMİT BİTKİSEL KARIŞIM

DİNAMİT BİTKİSEL KARIŞIM

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Dinamit Bitkisel Erkek Özel 2Kapsül, Afrodizyaklar, Erkek Afrodizyaklar, Cinsel Güç, Afrodizyak Ürünler, Cinsel Güç Arttırıcılar, Bitkisel Kapsül, Cinsel Sağlık, Cinsel Ürünler, Erkek Afrodizyak, Erken Boşalma, Bel Gevşekliği, Geciktirici, Bitkisel Geçikt

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com