100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Chocolate Man 24Gr

  • ₺19


  • Marka: Dinamit
  • Stok Durumu: Stokta var

DİNAMİT ERKEK ÇİKOLATA - 24GRENERGETİC CHOCOLATE Dinamit Chocolate Man Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Dinamit Erkek Çikolata - 24Gr Dinamit Chocolate Man 24Gr İzin Belge: Chocolate Man Üretici Firma: Gıda ve Tarım Bakanlığının 01/02/2014 Tarih ve TR-06K-016971 Sayılı İzni i...

DİNAMİT ERKEK ÇİKOLATA - 24GR
ENERGETİC CHOCOLATE

Dinamit Chocolate Man Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Dinamit Erkek Çikolata - 24Gr
Dinamit Chocolate Man 24Gr İzin Belge:
Chocolate Man Üretici Firma: Gıda ve Tarım Bakanlığının 01/02/2014 Tarih ve TR-06K-016971 Sayılı İzni ile Türk Gıda Kondeksine Uygun olarak üretilmiştir.
Dinamit Chocolate Man 24Gr İçindekiler:
Chocolate Man ürünü içerisinde; Kakao, Şeker, Çakşır Ekstraktı, Zencefil Ekstraktı, Zencefil Ekstraktı, Ginseng Ekstraktı, Kakao Yağı.
Dinamit Chocolate Man 24Gr Kullanımı:
Chocolate Man kullanılışı; Günlük 1 Adet tüketimi öngörülür. 30 dk. sonra göstereceği etki (kullanıcının fiziksel durumuna bağlı olarak) 36 saat boyunca etki edebilir.
Dinamit Chocolate Man 24Gr Yan Etkileri:
Chocolate Man Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Dinamit Chocolate Man 24Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Dinamit Chocolate Man 24Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • Dinamit Chocolate Man Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Dinamit Chocolate Man ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Dinamit Chocolate Man ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Alkol ile tüketilmesi, yüksek tansi-yon, şeker, kalp damar hastalığı, metabolik hastalığı olanların kullanması önerilmez.
  • Dinamit Chocolate Man ürünü hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Dinamit Chocolate Man 24Gr Ürünü Açıklaması:

DİNAMİT CHOCOLATE MAN

DİNAMİT CHOCOLATE MAN

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Afrodizyak çikolata, Dinamit, Bitkisel Afrodizyaklar, Afrodizyaklar, Erkek Afrodizyaklar, Cinsel Güç, Afrodizyak Ürünler, Cinsel Güç Arttırıcılar, Bitkisel Çikolata, Cinsel Sağlık, Cinsel Ürünler, Erkek Afrodizyak, Erken Boşalma, Bel Gevşekliği, Geciktir

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com