100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

FXJel Selülit Kremi 150ML

  • ₺42


  • Marka: Hhs
  • Stok Durumu: 2-3 Days

HHS BİTKİSEL ÜRÜNLERFXJEL SELÜLİT BAKIM KREMİ - 150ML. Marka - Ürün Adı - Miktar: Hhs Bitkisel Ürünler - Fxjel Selülit Kremi - 150 Ml. Fxjel Selülit Kremi İzin Belge: Hhs Fxjel Selülit Kremi Üretici Firma: HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş. adına YZ Kozmetik ve Sağlık Ürünle...

HHS BİTKİSEL ÜRÜNLER
FXJEL SELÜLİT BAKIM KREMİ - 150ML.


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Hhs Bitkisel Ürünler - Fxjel Selülit Kremi - 150 Ml.
Fxjel Selülit Kremi İzin Belge:
Hhs Fxjel Selülit Kremi Üretici Firma: HHS BİTKİSEL VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ TİC. A.Ş. adına YZ Kozmetik ve Sağlık Ürünleri Zümrütevler, Nil Cad. No:32 Kat:3 Maltepe/İSTANBUL adresinde üretilmiştir.
Fxjel Selülit Kremi İçindekiler:
Hhs Fxjel Selülit Kremi Ürünü İçerisinde: Aqua, Glycerin, Butylene glycol (and) Water (and) Caffeine (and) Paullinia cupane seed extract (and) Ptychopetalum olacoides bark extract, Esculus hippocastanum L., Panax, Aginseng, Ginkgo biloba L., Orange oil, Apricok Kemel oil, Carbomer, Rosemary oil, Parfum, Parfum, Tiethanolamine, Allantoin, '-bromo-2-nitropropane-1,3-diol(bronopol) and iodopropynyl butyl carbemate, Menthol..
Fxjel Selülit Kremi Kullanımı:
Hhs Fxjel Selülit Kremi Kullanılışı: İhtiyaç duyulan bölgeye (kalça, karın, basen, kol) 20 dakika boyunca dairesel masaj friksiyon hareketlerle, günde 2 defa masaj yaparak uygulama yapınız. İyi bir sonuç almak için düzenli kullanım tavsiye edilmektedir.. FXJEL SIKILAŞTIRICI SELÜLİT KREMİ ile birlikte NEW FX15 9'LU KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY ile kullanılması daha uygundur. Haricen cilt deri kullanımı içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.. 
Fxjel Selülit Kremi Yan Etkileri:
Hhs Fxjel Selülit Kremi Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Fxjel Selülit Kremi Muhafaza ve Uyarı:
  • Hhs Fxjel Selülit Kremi Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hhs Fxjel Selülit Kremi Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Haricen cilt deri kullanımı içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: FXJel Selülit Kremi Sıkılaştırıcı, Selülit, Kremi FXJel, Sıkılaştırıcı, Selülit Kremi, Sıkılaştırıcı Krem, Selülit, Bölgesel İncelme, Sarkmış Vücut Sıkılaştırıcı, Toparlayıcı Krem, Selülit, Selülit Ürünleri, Selülit savar, Selülit nedir, Selülit ve çatlak

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com