100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100Gr Tnk

  • ₺23


  • Marka: Doğan
  • Stok Durumu: Stokta var

DOĞAN KIRKKİLİTOTLU KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNKKARIŞIK BİTKİ ÇAYI KUTULU 100 GR(±%5) Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk İzin Belge: Kır...

DOĞAN KIRKKİLİTOTLU KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNK
KARIŞIK BİTKİ ÇAYI KUTULU 100 GR(±%5)

Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk
Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk İzin Belge:
Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay Üretici Firma:Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 20.04.2010 G34-3898-00125-0 sayılı izni ile üretilmiştir. (Ambalaj T.K.B.'lığının 29.07.2002 Tarih ve 35-00571-0001-3 sicil nolu izni ile üretilmiştir.)
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk İçindekiler:
Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay ürünü içerisinde; KIRKKİLİT OTU (ATKUYRUĞU OTU), MISIR PÜSKÜLÜ, BİBERİYE, KUŞBURNU, AYRIK OTU, ISIRGAN OTU..
Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Kullanımı:
Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay kullanılışı; KIRKKİLİTOTLU KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY'ından bir su bardağı kaynamış sıcak su içersine 1-2 tatlı kaşığı (5-6gr.) kadar katılır. Demlenmesi için 8-10 dakika beklenir. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için, Bal, Pekmez, Şeker ve limon katılabilir. Günde 3-4 defa öğünlerden önce veya sonra ılık olarak içilebilir. Ayrıyaten 40-50 gr. KIRKKİLİTOTLU KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY'dan, 1-1,5lt. su içersinde bir taşımlık kaynatarak, demleme usulü ile hazırlanıp günde 3-4 su bardağı ılık olarak içilerek kullanılabilir.
Not: Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çayı ile Kırkkilitotlu Ballı Bitkisel Mâcun'un birlikte kullanılması daha uygundur.
Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Yan Etkileri:
Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Doğan Kırkkilitotlu Karışık Bitkisel Çay 100GR Tnk Ürünü Açıklaması:

DOĞAN KIRKKİLİTOTLU KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNK

DOĞAN KIRKKİLİTOTLU KARIŞIK BİTKİSEL ÇAY 100GR TNK

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Doğan Baharat Kırkkilitotlu Karışık Bitki Çayı, Böbrek, Taş, Kum, İdrar Yolları, Adet, Regl, Alt Islatma, Kırkkilit otu, At Kuyruğu Otu, Kırkkilit otu faydaları, Kırkkilit otu zayıflatırmı, Kırkkilit otunun kullanımı, Kırkkilit otunun faydaları, Kırkkilit

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com