100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Signature Black Red Bay Bayan 4Kapsül

  • ₺48


SIGNATURE BLACK & RED PANAX GİNSENGLİBİTKİSEL ERKEK & KADIN ÖZEL 4 KAPSÜL Marka - Ürün Adı - Miktar: Signature Signergy Black Red Panax Ginsengli Bitkisel Bay & Bayan Özel 4 Kapsül Özel İzin Belge: Bay & Bayan Özel Üretici Firma: İşletme Kayıt No: TR-01-K-001008 Türk gıda Kodeksin...

SIGNATURE BLACK & RED PANAX GİNSENGLİ
BİTKİSEL ERKEK & KADIN ÖZEL 4 KAPSÜL


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Signature Signergy Black Red Panax Ginsengli Bitkisel Bay & Bayan Özel 4 Kapsül
Özel İzin Belge:
Bay & Bayan Özel Üretici Firma: İşletme Kayıt No: TR-01-K-001008 Türk gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.
Özel İçindekiler:
Bay & Bayan Özel Ürünü İçerisinde: Ginseng (Kök) (Panax Ginseng) %50, Keçiboynuzu (Meyve) (Ceratonia siliqua), Demirdikeni (Meyve) Tribulus terrestris), Palmiye Ağacı Özü (Palmiye şurubu) (Arenga pinnata), Bitkisel Kapsül (Hidroksi propilmetilselüloz)
Özel Kullanımı:
Bay & Bayan Özel Kullanılışı: Kapsülü aktiviteden (aktivite, birliktelikten) en az 1 saat kadar önce 1 kapsülü bol su ile alınır. Signature Signergy Black Red Panax Ginsengli Bitkisel Karışım Bay Bayan özel kapsülün etkisi 48 saat kadar devam edebilmektedir. Signature Signergy Black Red Panax Ginsengli Bitkisel Karışım Bay Bayan Özel kapsülü tekrar kullanmak isterseniz 24/48 (1-2 gün sonrasında) saat kadar geçtikten sonra kullanılması tavsiye edilir.
Özel Yan Etkileri:
Bay & Bayan Özel Önerilenden fazla Doz aşımı olmadığı sürece Signature Signergy Black Red Panax Ginsengli Bitkisel Karışım Bay Bayan Özel kapsülün bilinen bir yan etkisi yoktur. Ürün içeriği bitki özleri ve karışımlardan oluşduğundan dolayı alkol ve benzeri içecekler ürünün etkilerini azaltmakta ve istenilen verimi sağlamasına engel olmaktadır.
Özel Muhafaza ve Uyarı:
  • Bay & Bayan Özel Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Bay & Bayan Özel Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Hamile ve hamilelik şüphesi olanların, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi, kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
  • Çocuklar ve içerisindeki bileşenlerin her hangi birisine alerjisi olanlar kullanmamalıdırlar.
  • Uzun süreli etkili olduğundan 24 saatte sadece 1 adet kullanılmalıdır. Alkolle birlikte tüketilmemelidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Signergy Signature Black Red Panax Ginsengli Bitkisel Karışım 4 Kapsül, Black Red, Signature Black Red, Signature Black Red Panax Ginsengli Bitkisel Karışım, İsteksizlik, Soğukluk, Cinsel İsteksizlik, Cinsel Soğukluk, Cinsel Güç Arttırıcı, Bayan Azdırıcı,

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com