100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Vanilya Portakal Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Vanilla Orange

  • ₺7


Vanilya Portakal Kokulu Tütsü - Vanilya Portakallı Tütsü Vanilla Orange İncense Sticks Marka - Ürün Adı - Miktar: Hem Marka - Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü Buhur (Vanilla Orange incense sticks) - Paket içi Takriben 20 Adet Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü (±%3)...

Vanilya Portakal Kokulu Tütsü - Vanilya Portakallı Tütsü
Vanilla Orange İncense Sticks


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Hem Marka - Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü Buhur (Vanilla Orange incense sticks) - Paket içi Takriben 20 Adet Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü (±%3).
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü İzin Belge:
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü Buhur (Vanilla Orange incense sticks): Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü İçindekiler:
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü Buhur (Vanilla Orange incense sticks) içerisinde, takribi 20 adet Vanilya Portakallı çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Kullanımı:
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü Kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Vanilya Portakallı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Yan Etkileri:
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü Buhurun Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.
Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Muhafaza ve Uyarı:
  • Vanilya Portakallı Çubuk Tütsünü Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız.
  • Vanilya Portakallı Çubuk Tütsünün Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir.
  • Vanilya Portakal Kokulu Tütsü Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü Buhur (Vanilla Orange incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.

Vanilya Portakallı Çubuk Tütsü Ürünü Açıklaması:
Hem Marka Vanilya Portakal Kokulu Tütsü
(Vanilla Orange incense sticks)
Paket içi Takriben 20 Adet Çubuk Tütsü


Hem Marka Vanilya Portakallı (Vanilya Portakal) çubuk tütsü buhur (Vanilla Orange incense sticks) ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Vanilya Portakallı Tütsü Kullanımı:
Vanilya Portakal kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Vanilya Portakal kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Vanilya Portakallı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Hem Vanilya Portakal Kokulu Tütsü, Buhur, Vanilya Portakallı Afrodizyak Tütsü, Çubuk Tütsü, Vanilla Orange İncense Sticks, Vanilya Portakal Kokulu Tütsü - Çubuk Buhur - Vanilya Portakal Tütsüsü - Çubuk Tütsü - şifalı bitkiler, bitkisel ürünler, şifalı otl

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com