100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt

  • ₺5


  • Marka: Doğan
  • Stok Durumu: Stokta var

DOĞAN BAHARATÇILIKOKALİPTUS YAPRAĞI - SITMA AĞACI YAPRAĞI50GR Doğan Okaliptus Yaprağı Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Doğan Okaliptus Yaprağı - Sıtma Ağacı Yaprağı - 50Gr Doğan Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt İzin Belge: Okaliptus Yaprağı Pkt Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine u...

DOĞAN BAHARATÇILIK
OKALİPTUS YAPRAĞI - SITMA AĞACI YAPRAĞI
50GR

Doğan Okaliptus Yaprağı Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Okaliptus Yaprağı - Sıtma Ağacı Yaprağı - 50Gr
Doğan Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt İzin Belge:
Okaliptus Yaprağı Pkt Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt İçindekiler:
Okaliptus Yaprağı Pkt ürünü içerisinde; Doğal Okaliptus Yaprağı
Doğan Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt Kullanımı:
Okaliptus Yaprağı Pkt kullanılışı; Okaliptus otundan bir tutam / bir tatlı/yemek kaşığı (5-6gr.) kadarı bir su bardağı (200-250ml) kaynamış ,sıcak su içine katılır. Demlenmesi için 7-8 dakika kadar beklenir. Demlendikten sonra süzülebilir sonra içilir. İsteğe göre demlendikten sonra tatlandırmak için bal, pekmez, şeker, limon katılabilir.
Doğan Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt Yan Etkileri:
Okaliptus Yaprağı Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Okaliptus Yaprağı Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Okaliptus Yaprağı Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Okaliptus Yaprağı Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Doğan Okaliptus Yaprağı 50Gr Pkt Ürünü Açıklaması:

DOĞAN OKALİPTUS YAPRAĞI 50GR PKT

DOĞAN OKALİPTUS YAPRAĞI 50GR PKT

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Okaliptus, Doğan Baharat Okaliptus Yaprağı, Sıtma Ağacı Yaprağı, Akciğer, Nefes, Balgam, Uyarıcı, Kuvvet, İdrar Söktürücü, Mikrop, Ağız, Boğaz, Burun, Okaliptus, Okaliptusun faydaları, Okaliptusun yararları, Okaliptusun faydası, Okaliptus ne işe yarar, Ok

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com