100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Kırkkilit Otu 50Gr Pkt

  • ₺5


  • Marka: Doğan
  • Stok Durumu: Stokta var

DOĞAN BAHARATÇILIKKIRKKİLİT OTU - ATKUYRUĞU OTU PAKETLİ(NET: 50 GR ±%3) Doğan Kırkkilit Otu Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Doğan Kırkkilit Otu - At Kuyruğu Otu Paketli - (Net:50Gr. ±%3) Doğan Kırkkilit Otu 50Gr Pkt İzin Belge: Kırkkilit Otu Pkt Üretici Firma: Türk Gıda Kod...

DOĞAN BAHARATÇILIK
KIRKKİLİT OTU - ATKUYRUĞU OTU PAKETLİ
(NET: 50 GR ±%3)

Doğan Kırkkilit Otu Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Kırkkilit Otu - At Kuyruğu Otu Paketli - (Net:50Gr. ±%3)
Doğan Kırkkilit Otu 50Gr Pkt İzin Belge:
Kırkkilit Otu Pkt Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Kırkkilit Otu 50Gr Pkt İçindekiler:
Kırkkilit Otu Pkt ürünü içerisinde; Doğal KIRKKİLİT OTU - ATKUYRUĞU OTU.
Doğan Kırkkilit Otu 50Gr Pkt Kullanımı:
Kırkkilit Otu Pkt kullanılışı; Atkuyruğu otundan bir tutam / bir tatlı/yemek kaşığı (5-6gr.) kadarı bir su bardağı (200-250ml) kaynamış ,sıcak su içine katılır. Demlenmesi için 7-8 dakika kadar beklenir. Demlendikten sonra süzülebilir. Günde 3-4 defa tercihen aç karına ılık olarak içilir. İsteğe göre demlendikten sonra tatlandırmak için bal, pekmez, şeker, limon katılabilir. Ayrıyaten, 40-50 gr. Atkuyruğu otu 1-1,5 lt. su içinde demleme usulü ile hazırlanıp, tüketilebilir.
Doğan Kırkkilit Otu 50Gr Pkt Yan Etkileri:
Kırkkilit Otu Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Kırkkilit Otu 50Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Kırkkilit Otu 50Gr Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Kırkkilit Otu Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Kırkkilit Otu Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Kırkkilit Otu Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Doğan Kırkkilit Otu 50Gr Pkt Ürünü Açıklaması:

DOĞAN KIRKKİLİT OTU 50GR PKT

DOĞAN KIRKKİLİT OTU 50GR PKT

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Doğan Baharat Kırkkilit Otu, Atkuyruğu Otu, Böbrek, Safra, Taş, Kum, İltihap, Adet, Regl, Rahim, Kadın Hastalıkları, Kırkkilit otu, At Kuyruğu Otu, Kırkkilit otu faydaları, Kırkkilit otu zayıflatırmı, Kırkkilit otunun kullanımı, Kırkkilit otunun faydaları

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com