100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt

  • ₺5


  • Marka: Doğan
  • Stok Durumu: Stokta var

DOĞAN BAHARATÇILIKKANTARON ÇİÇEĞİ - (KANOTU - YARA OTU) PAKETLİ(NET: 50 GR ±%5) Doğan Kantaron Otu Çiçeği Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Doğan Kantaron Çiçeği - (Kanotu - Yara Otu) Paketli - (Net:50 Gr. ±%5) Doğan Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt İzin Belge: Kantaron Otu Çiçeğ...

DOĞAN BAHARATÇILIK
KANTARON ÇİÇEĞİ - (KANOTU - YARA OTU) PAKETLİ
(NET: 50 GR ±%5)

Doğan Kantaron Otu Çiçeği Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Kantaron Çiçeği - (Kanotu - Yara Otu) Paketli - (Net:50 Gr. ±%5)
Doğan Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt İzin Belge:
Kantaron Otu Çiçeği Pkt ürünü Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt İçindekiler:
Kantaron Otu Çiçeği Pkt ürünü içerisinde; DOĞAL KANTARON ÇİÇEĞİ - KANOTU - YARA OTU.
Doğan Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt Kullanımı:
Kantaron Otu Çiçeği Pkt kullanılışı; Bir su bardağı kaynamış sıcak su içersine bir tutam (5-6gr.) Kantaron otundan katılır. Demlenmesi için 5-8 dakika beklenir, süzülür. Demlendikten sonra isteğe göre tatlandırmak için, Bal, Pekmez, Şeker ve limon katılabilir. Günde 3-4 defa bilhassa aç karına öğünlerden önce veya sonra birer su bardağı ılık olarak tüketilebilir. Diğer tarifi ise: 40-50gr. kadar Kantaron otu 1,5-2lt. su içerisinde bir taşımlık demleme usulü ile demlenir, süzülür. Oluşan Kantaron çayı serin yerde muhafaza edilir. Günde 3 su bardağı bilhassa aç karına öğünlerden 30 dakika önce ılık olarak içilir.
Doğan Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt Yan Etkileri:
Kantaron Otu Çiçeği Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Kantaron Otu Çiçeği Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Kantaron Otu Çiçeği Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Kantaron Otu Çiçeği Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Doğan Kantaron Otu Çiçeği 50Gr Pkt Ürünü Açıklaması:

DOĞAN KANTARON OTU ÇİÇEĞİ 50GR PKT

DOĞAN KANTARON OTU ÇİÇEĞİ 50GR PKT

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Kantaron, Doğan Baharat Kantaron Çiçeği, Kanotu, Yara Otu, Yara, Mide, Bağırsak, Ülser, Gastrit, Stres, Kantaron, Kantaron otu, Kantaron çiçeği, Sarı Kantaron, Kırmızı Kantaron, Kantaron yağı, Kantaron çayı, Kantaron otu faydaları, Kantaron cilde faydala

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com