100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Gül Suyu 300ML

  • ₺17


  • Marka: Rosense
  • Stok Durumu: Stokta var

ROSENSE (GÜLBİRLİK) - GÜL SUYU (EAU DE ROSE - ROSE - ROSE WATER ) - 300Ml. Marka - Ürün Adı - Miktar: Rosense (Gülbirlik) - Gül Suyu (Eau de Rose - Rose Water) -  300Ml. Gül Suyu İzin Belge: Rosense Gül Suyu Üretici Firma: Dermatolojik olarak test edilmiştir. Rosense, tüm ürünleri ilgili...

ROSENSE (GÜLBİRLİK) - GÜL SUYU (EAU DE ROSE - ROSE - ROSE WATER ) - 300Ml.


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Rosense (Gülbirlik) - Gül Suyu (Eau de Rose - Rose Water) -  300Ml.
Gül Suyu İzin Belge:
Rosense Gül Suyu Üretici Firma: Dermatolojik olarak test edilmiştir. Rosense, tüm ürünleri ilgili Bakanlık üretim izin belgelerine sahiptir. Kozmetik ürünler ambalajlarında yasa serbestliği ile olası döküman bilgileri kullanılmamaktadır.
Gül Suyu İçindekiler:
Rosense Gül Suyu Ürünü İçerisinde: NATUREL GÜL SUYU..
Gül Suyu Kullanımı:
Rosense Gül Suyu Kullanılışı: Pürüzsüz bir cilt için temizlenmiş dezenfekte edilmiş bölgeye pamuk ile uygulayın. Gül suyunu cildinize, banyo suyunda, vücut losyonu, yüz ve cilt temizleme toniği, esans ve hoş kokusu için kullanabilirsiniz. Ayrıca doğal Gül Suyu'nu güllaç, aşure vb. tatlılarınızda, içeceklerinizde, şerbet ve benzeri gıdalarınızda tatlandırmak için kullanabilirsiniz.
Gül Suyu Yan Etkileri:
Rosense Gül Suyu Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Gül Suyu Muhafaza ve Uyarı:
  • Rosense Gül Suyu Ürün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!


Gül Suyu Ürün Açıklaması:
ROSENSE - GÜLBİRLİK

GÜL SUYU, ROSE WATER..

Rosense  Doğal distile Gül suyu, gül çiçeklerinin işlenmesi esnasında elde edilen hiçbir bir katkı maddesi içermez, Yenilebilir.! İçilebilir.!. Doğal tonik etkisi ile cildinizi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşturur. Sıkılaştırıcı özelliği ile cildinizin gözeneklerinin tıkanmasını önler. Cildinize taze ve duru bir görünüm sağlar. Pürüzsüz bir cilt için temizlenmiş dezenfekte edilmiş bölgeye pamuk ile uygulayın.

Gül suyunu cildinize, banyo suyunda, vücut losyonu, yüz ve cilt temizleme toniği, esans ve hoş kokusu için kullanabilirsiniz. Ayrıca doğal Gül Suyu'nu güllaç, aşure vb. tatlılarınızda, içeceklerinizde, şerbet ve benzeri gıdalarınızda tatlandırmak için kullanabilirsiniz.

GÜL SUYU İLE TAZE CİLT

Gülden Gelen Güzellik..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: gül, organik gül suyu, gül suyu, Rosense Gül Suyu, Saf Gül Suyu, Doğal Gül Suyu, Rosense, Gül, Gül Suyu, Gül faydaları, Gül faydası, Gül yararları, Gül Kullanımı, Gül Kullananlar, Gül Kullananların Yorumları, Gül Satış, Gül Suyu faydaları, Gül Suyu faydas

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com