100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Çilek Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Strawberry

  • ₺7


Çilek Kokulu Tütsü - Çilekli Tütsü Strawberry İncense Sticks Marka - Ürün Adı - Miktar: Hem Marka - Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsü Buhur (Strawberry incense sticks) - Paket içi Takriben 20 Adet Çilekli Çubuk Tütsü (±%3). Çilek Kokulu Tütsü İzin Belge: Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Ç...

Çilek Kokulu Tütsü - Çilekli Tütsü
Strawberry İncense Sticks


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Hem Marka - Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsü Buhur (Strawberry incense sticks) - Paket içi Takriben 20 Adet Çilekli Çubuk Tütsü (±%3).
Çilek Kokulu Tütsü İzin Belge:
Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsü Buhur (Strawberry incense sticks): Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Çilek Kokulu Tütsü İçindekiler:
Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsü Buhur (Strawberry incense sticks) içerisinde, takribi 20 adet Çilekli çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Çilek Kokulu Tütsü Kullanımı:
Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsü Kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Çilek Kokulu Tütsü Yan Etkileri:
Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsü Buhurun Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.
Çilek Kokulu Tütsü Muhafaza ve Uyarı:
  • Çilekli Çubuk Tütsünü Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız.
  • Çilekli Çubuk Tütsünün Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir.
  • Çilek Kokulu Tütsü Çilekli Çubuk Tütsü Buhur (Strawberry incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.

Çilekli Çubuk Tütsü Ürünü Açıklaması:
Hem Marka Çilek Kokulu Tütsü
(Strawberry incense sticks)
Paket içi Takriben 20 Adet Çubuk Tütsü


Hem Marka Çilekli (Çilek) çubuk tütsü buhur (Strawberry incense sticks) ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Çilekli Tütsü Kullanımı:
Çilek kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Çilek kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Çilekli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Hem Çilek Kokulu Tütsü, Buhur, Çilekli Tütsü, Afrodizyak Etkili Çubuk Tütsü, Strawberry İncense Sticks, Hem Tütsü, Çilek Kokulu Tütsü, Çubuk Buhur, Çilek Tütsüsü, Çubuk Tütsü, Çilek Kokulu Tütsü - Çubuk Buhur - Çilek Tütsüsü - Çubuk Tütsü - şifalı bitkile

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com