100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Kayganlaştırıcı Jel 100ML

  • ₺23


  PORCODILE - GLİDE KAYGANLAŞTIRICI JELPORCODILE LUBRICANT - 100ML Marka - Ürün Adı - Miktar: Porcodile - Glide Kayganlaştırıcı Jel - Porcodile Lubrıcant - 100ml. Glide Kayganlaştırıcı Jel İzin Belge: Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Üretici Firma: Sanal Medikal Ltd. Şti. Gli...

 

PORCODILE - GLİDE KAYGANLAŞTIRICI JEL
PORCODILE LUBRICANT - 100ML


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Porcodile - Glide Kayganlaştırıcı Jel - Porcodile Lubrıcant - 100ml.
Glide Kayganlaştırıcı Jel İzin Belge:
Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Üretici Firma: Sanal Medikal Ltd. Şti.
Glide Kayganlaştırıcı Jel İçindekiler:
Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Ürünü İçerisinde; Water,  Tutti Frutti, Food Coloring, Glycerin, HHR (Hydroxy Ethyl Cellulose), Nipasol M Sodium
Glide Kayganlaştırıcı Jel Kullanımı:
Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Kullanılışı; Porcodile Glide Glide Kayganlaştırıcı Jel  kayganlaştırıcı jel yağ içermeyen uzun süre etkili genital bölge ve tüm vücut için kullanıma uygun bir kayganlaştırıcı jeldir. Aynı zamanda uzun süre kaydırma özelliğine sahip,% 100 prezervatif uyumlu, yağsız ,oral sekse uyumludur.
Glide Kayganlaştırıcı Jel Yan Etkileri:
Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.
Glide Kayganlaştırıcı Jel Muhafaza ve Uyarı:
  • Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Hamile ve hamilelik şüphesi olanların, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi, kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

Glide Kayganlaştırıcı Jel Ürün Açıklaması:
GLİDE KAYGANLAŞTIRICI JEL - PORCODILE LUBRICANT
Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel ile hiç hissetmediğiniz kadar özel anların keyfini doyasıya çıkarın. Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel ile özgürlüğün keyfini doyasıya çıkarın. Partnerlerin yaşadığı kuruluk probleminin en eğlenceli çözümü Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel, su bazlı yumuşak yapısı sayesinde düzenli ve keyif dolu bir ilişki sağlayarak birlikteliğinize tutku katacak. Porcodile Kayganlaştırıcı Jel ile zevk ve hazzınızı arttırabilirsiniz. Su bazlı kayganlaştırıcı jel, Kuruluk probleminin en eğlenceli çözümüdür. Keyif dolu bir ilişki sağlayarak zevk ve hazzınızı arttırabilirsiniz.

Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Ürünleri! Porcodile Glide kayganlaştırıcı Jel, su bazlı, renksiz, kokusuz yapışmayan ve leke bırakmayan bir üründür. Vücudun doğal kayganlaştırıcı sıvısı gibi ipeksi yumuşaklıktadır ve keyfinizi arttıracaktır. Kondom ile kullanım için idealdir ve ekstra duyarlılık için hem erkek hem de bayanlar tarafından genital bölgeye uygulanabilir.


Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel Kullanımında Kuruluk hissini ve acı riskini önleyip, hem kadın hem erkek için daha fazla duyarlılık ve keyif sağlayan tüketiciler tarafından büyük rağbet görüyor. Satışa sunulmasını takip eden haftalar içinde kendi kategorisinde en çok satan ürün olan Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel çiftlerin birbirine daha yakın ve tutkulu olmalarına yardımcı oluyor.


Çiftlerin hayatına daha fazla zevk, heyecan ve eğlence katan yenilikçi ürünlerini birbiri ardına sunan Porcodile, şimdi de Türkiye'nin en yaygın kullanılan ve LokmanAVM.com online alışveriş sitesinde kendi kategorisinde çok satılanlar arasında üst sıralara yükselen Porcodile Kayganlaştırıcı Jel ürününü tüketicilerin beğenisine sundu. Ürünleriyle sunduğu eğlence ve zevkle özellikle gençler arasında korunma bilincini ve prezervatif gibi korunma ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan DKT International bünyesinde bulunan Porcodile'nın son ürünü Özel Glide Kayganlaştırıcı Jel, üstün kalitesinin yanı sıra 100 ml. özel ambalajındadır.

"Daha Fazla Heyecan, Keyf, Zevk, Haz ve Mutluluk İçin"

Eşlerin heyecan dolu ve keyifli bir cinsel deneyim yaşamaları için daha fazla zevk ve haz alması ve su bazlı olması itibariyle prezervatif ile birlikte kullanım için de idealdir. Prezervatif takılmadan önce içine birkaç damla eklenebileceği gibi, cinsel birleşme öncesinde genital bölgelere uygulandığında da hem erkek hem de kadınlarda ekstra duyarlılık sağlıyor ve yumuşaklığın derinden hissedilmesine yardımcı oluyor. Prezervatifin dışına sürüldüğünde kuruma hissi ve acı riskini ortadan kaldıran Porcodile Kayganlaştırıcı Jel, kuruluk sebebiyle meydana gelen prezervatif yırtılma riskini de büyük ölçüde azaltarak çiftlere güvenli bir korunma da sunuyor. Kolay açılıp kapatılabilen 100 ml.'lik tüpte satışa sunulan Porcodile Glide Kayganlaştırıcı Jel kuruluktan kaynaklanan düzensiz cinsel ilişkilerde çiftlerin birbirine daha yakın ve tutkulu olmalarını ve birleşmeden daha fazla zevk almalarına yardımcı oluyor. Suyla durulandığında kolayca temizlenen Porcodile Kayganlaştırıcı Jel LokmanAVM.com'da değerli müşterilerimize ulaşıyor.

 

KAYGANLAŞTIRICI JEL

Sloganıyla çiftlerin hayatına daha fazla zevk, heyecan ve eğlence katan yenilikçi ürünlerini birbiri ardına sunan Porcodile, şimdi de Türkiye'nin en yaygın kullanılan ve LokmanAVM.com online alışveriş sitesinde kendi kategorisinde çok satılanlar arasında üst sıralara yükselen Porcodile Kayganlaştırıcı Jel ürününü tüketicilerin beğenisine sundu.

Porcodilo Kayganlaştırıcı Jel İle Aşkın Ve Birlikteliğin Tadını Çıkarın. Partnerinizin Yaşadığı Kuruluk Probleminin En Renkli Çözümü Porcodile Kayganlaştırıcı Jel, Yumuşak Yapısı Ve Heyecanı Tetikleyen etkisi İle Tadına Doyum Olmayan Eğlenceler Sizi Ve Partnerinizi Bekliyor. Düzenli ve keyif dolu bir ilişki sağlayarak birlikteliğinize tutku zevk katacak. Cinsel deneyiminiz sırasında kullanacağınız bir kaç damla Porcodile Kayganlaştırıcı Jel ile ara verme, yanma veya acı hissi olmaksızın, stresten uzak, keyifli dakikalar geçireceksiniz.

"Kayganlaştırıcı Jel İle İlişkinize Farklılıklar Katın!"

Glide Kayganlaştırıcı Jel alanında gerekli tüm sağlık sertifikalarına sahip olan ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kayganlaştırıcılar sınıfındaki en etkili ürünlerdendir. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünleri zararsız ve doğal olduğundan dolayı kişilerin dilediği miktarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kayganlaştırıcılar kendi içerisinde de farklı kulvarlarda ayrılabilmektedir. Bunlar, meyve aromalı, oral olarak kullanılan fantezi ürünleri olan yenilebilen tatlı kayganlaştırıcı jeller ve natürel kayganlaştırıcı jeller olarak da çeşitlilik gösterebilmektedir.

Çilek Aromalı Fiesta Kayganlaştırıcı Jeller

Porcodile Kayganlaştırıcı jel ürünleri çiftler arasında cinsel birleşim esnasında kullanılan doğal cinsel destek ürünleridir. Bu ürünler vajinal bölgenin darlık problemleri ve aynı zamanda da kuruluk problemlerine karşılık olarak kolaylıklar sağlayan yardımcı ürünlerdir. Kayganlaştırıcı jel ürünleri su bazlı ve zararsız yapısı ile kaygısızca kullanılabilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Kayganlaştırıcı, Kayganlaştırıcı jel, Porcodile, Porcodile jel, Porcodile kayganlaştırıcı, Porcodile kayganlaştırıcı jel, Porcodile kayganlaştırıcı nasıl kullanılır, Porcodile kayganlaştırıcı kullanımı, Porcodile kayganlaştırıcı jel kullanılışı, Porcodile

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com