100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Ballı Bitki Macunu 43Gr

  • ₺28


BAL SARAYI BALLI BİTKİ MACUNNU - 43GR ERKEKLERE ÖZELBAL SARAYI EPIMED-IUM MIXED HERBAL PASTE WITH EPIMED-IUM Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Bal Sarayı Epimed-ium Mixed Herbal Paste With Epimed-ium - Epimed-yumlu Karışık Bitki Enerji Macunnu - 43Gr...

BAL SARAYI BALLI BİTKİ MACUNNU - 43GR ERKEKLERE ÖZEL
BAL SARAYI EPIMED-IUM MIXED HERBAL PASTE WITH EPIMED-IUM

Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Bal Sarayı Epimed-ium Mixed Herbal Paste With Epimed-ium - Epimed-yumlu Karışık Bitki Enerji Macunnu - 43Gr
Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 43Gr İzin Belge:
Ballı Bitki Macunnu Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 25-05-2009 Tarih ve G-41-0877-00014-8 Sayılı İzni ile üretilmiştir.
Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 43Gr İçindekiler:
Ballı Bitki Macunnu ürünü içerisinde; Çiçek Balı, Epimed-ium %20 (A. teke bitkisi), Demirdikeni (Tribulus terrestris), Kırmızı Gin-seng (Panax), Cüce Palmiye (Saw palmeto), Ginkgo Biloba Yaprağı.
Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 43Gr Kullanımı:
Ballı Bitki Macunnu kullanılışı; Kullanmadan önce her seferinden kavanozdaki Epimed-yumlu Gin-seng Panax'lı Macunnu karıştırınız. Günde 2 defa hızlı etki için yemeklerden 15-30 dakika kadar önce bilhassa aç karına sabah-akşam birer tatlı kaşığı yenir. Tok karına yenecekse, yemeklerde 2-3 saat sonra yenir. Cinsel aktiviteden önce kullanılacaksa en az 45-60 dakika öncesinde kullanılmalıdır.
Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 43Gr Yan Etkileri:
Ballı Bitki Macunnu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 43Gr Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 43Gr Muhafaza ve Uyarı:
  • Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 43Gr ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Bal Sarayı Ballı Bitki Macunnu 43Gr Ürünü Açıklaması:

BAL SARAYI BALLI BİTKİ MACUNNU

BAL SARAYI BALLI BİTKİ MACUNNU

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Epimedyum, Balsarayı Epimedyumlu Karışık Bitki Macunu, Bitkisel Afrodizyak Macun 42Gr., Balsarayı Epimedyumlu Karışık Bitki Macunu, Bitkisel Afrodizyak Macun, Feel The Power, Cinsel Güç Performans, Ereksiyon, Sertleşme, Erken Boşalma, Epimedyumlu Ginsengl

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com