100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Ayrık Otu, Demir otu 50Gr Pkt

  • ₺5


  • Marka: Doğan
  • Stok Durumu: Stokta var

DOĞAN BAHARATÇILIKAYRIK OTU - DEMİR OTU BİTKİSİ PAKETLİ(NET: 50 GR ±%3) Doğan Ayrık Otu, Demir Otu Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Doğan Ayrık Otu - Demir Otu Bitki Paketli - (Net: 50 Gr. ±%3) Doğan Ayrık Otu, Demir Otu 50Gr Pkt İzin Belge: Ayrık Otu, Demir Otu Pkt ürünü Tü...

DOĞAN BAHARATÇILIK
AYRIK OTU - DEMİR OTU BİTKİSİ PAKETLİ
(NET: 50 GR ±%3)

Doğan Ayrık Otu, Demir Otu Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Ayrık Otu - Demir Otu Bitki Paketli - (Net: 50 Gr. ±%3)
Doğan Ayrık Otu, Demir Otu 50Gr Pkt İzin Belge:
Ayrık Otu, Demir Otu Pkt ürünü Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir.
KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Ayrık Otu, Demir Otu 50Gr Pkt İçindekiler:
Ayrık Otu, Demir Otu Pkt ürünü içerisinde; DOĞAL AYRIK OTU BİTKİSİ.
Doğan Ayrık Otu, Demir Otu 50Gr Pkt Kullanımı:
Ayrık Otu, Demir Otu Pkt kullanılışı; Ayrıkotun'dan bir tutam / bir tatlı kaşığı (5-6gr.) kadar bitki bir su bardağı (200-250ml) kaynamış ,sıcak su içine katılır. Demlenmesi için 5-10 dakika kadar beklenir. Demlendikten sonra süzülebilir. Günde 3-4 defa tercihen aç karına ılık olarak içilir. İsteğe göre demlendikten sonra tatlandırmak için bal, pekmez, şeker, limon katılabilir. Ayrıyaten, 40-50 gr. Ayrıkotun'dan 1-1,5 lt. su içinde demleme usulü ile bir taşımlık kaynatılır. Oluşan çay günde 3-4 su bardağı aç karına ılık olarak içilir.
Doğan Ayrık Otu, Demir Otu 50Gr Pkt Yan Etkileri:
Ayrık Otu, Demir Otu Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Ayrık Otu, Demir Otu 50Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Ayrık Otu, Demir Otu 50Gr Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Ayrık Otu, Demir Otu Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Ayrık Otu, Demir Otu Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Ayrık Otu, Demir Otu Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Doğan Ayrık Otu, Demir Otu 50Gr Pkt Ürünü Açıklaması:

DOĞAN AYRIK OTU - DEMİR OTU PKT

DOĞAN AYRIK OTU DEMİR OTU PKT

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Ayrık otu, Ayrık otu Tohumu, Ayrık otuyla mücadele, Ayrık otu Kökü, Ayrık otu İlacı, Ayrıkotu, Ayrıkotu bitki, Ayrıkotu bitkisel tedavi, Ayrık Otu Bitkisinin Faydaları, Ayrıkotunun Tıbbi Etkileri, İdrar söktürücü, İdrar yolları enfeksiyonları, mesane ilti

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com