100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Çatlak Bakım Yağı 150ML

  • ₺25


  • Marka: Nurs
  • Stok Durumu: Stokta var

ÇATLAK BAKIM YAĞINURS ÇATLAK BAKIM YAĞI - 150ML.e Marka - Ürün Adı - Miktar: Nurs Çatlak Bakım Yağı - Net Miktarı: 150ML.e Çatlak Bakım Yağı İzin Belge: Nurs Çatlak Bakım Yağı (150ML) ULUSLARARASI KALİTE BELGELERİMİZ yazının devamında yazılmıştır. Bu ürün, ISO 9001:2008, ISO 22000-2005...

ÇATLAK BAKIM YAĞI
NURS ÇATLAK BAKIM YAĞI - 150ML.e


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Nurs Çatlak Bakım Yağı - Net Miktarı: 150ML.e
Çatlak Bakım Yağı İzin Belge:
Nurs Çatlak Bakım Yağı (150ML) ULUSLARARASI KALİTE BELGELERİMİZ yazının devamında yazılmıştır. Bu ürün, ISO 9001:2008, ISO 22000-2005, ISO 14001:2004, GMP ve HELAL sertifikalı tesislerimizde üretilmiştir. Nurs Lokman Hekim Firması ULUSLARARASI KALİTE GÜVENLİĞİ Kalite Standart Sertifika Belgelerine sahiptir.
Çatlak Bakım Yağı İçindekiler:
Nurs Çatlak Bakım Yağı (150ML) ürünü içerisinde; Kakao yağı, Susam yağı, Tatlı Badem yağı, Kayısı yağı, Çörekotu yağı, Jojoba yağı, Gül yağı ve Lavanta yağı bulunmaktadır.
Çatlak Bakım Yağı Kullanımı:
Nurs Çatlak Bakım Yağı (150ML) haricen kullanılır. Çatlak çizgi olan bölgeye ince bir tabaka halinde sürülür ve hafifçe dairesel masaj yapılarak cilde yediriler. Nurs Çatlak Bakım yağı içinde bulunan bitkisel özleri yardımıyla cildi nemlendirirken daha yumuşak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Kullanmadan önce her seferinde şişeyi iyice çalkalayınız. Cilt ile teması olan her yeni üründe de olduğu gibi Nurs Çatlak Bakım yağınıda kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz.
(Test etmek için; Çatlak Bakım yağını bileğinizin iç tarafına çok az bir iç kısmına sürüp yediriniz. 5-10 dakika kadar bekledikten sonra herhangi bir yanma tahriş vb. oluşmuyorsa cildinizin diğer kısımlarında da kullanabilirsiniz.) Çatlak Bakım yağı kullandıktan sonra herhangi bir yanma, acı, tahriş vb. istenmeyen zarar verici bir durum ile karşılaşırsanız, kullanmış olduğunuz bölgeyi bol su ile yıkayıp kullanıma son veriniz.
Çatlak Bakım Yağı Yan Etkileri:
Nurs Çatlak Bakım Yağı ürününün Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Çatlak Bakım Yağı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle İlaç Değildir. İçilmez, haricen kullanılır.
Çatlak Bakım Yağı Muhafaza ve Uyarı:
  • Nurs Çatlak Bakım Yağı (150ML) Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından, ısıdan ve çocukların ulaşamayacağı yerde ağzı kapalı olarak saklayınız.
  • Nurs Çatlak Bakım Yağı (150ML) Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Nurs Çatlak Bakım Yağı (150ML) ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Çatlak Bakım Yağı ürününü kullandıktan sonra herhangi bir yanma, acı, tahriş vb. istenmeyen bir durum oluşursa kullanmış olduğunuz bölgeyi bol su ile yıkayıp kullanıma son veriniz..


Nurs Çatlak Bakım Yağı (150ML)

NURS ÇATLAK BAKIM YAĞI

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Nurs Çatlak Yağı, Nurs, Çatlak Yağı, Doğum Çatlak Yağı, Hamile Çatlak Yağı, Doğum Lekeleri, Vücut Çatlak Lekeleri, Vücut Bakımı, Vücut Bakımı Güzellik, Vücut Bakımı Ürünleri, Vücut Bakımı Krem, Karın Çatlakları nasıl geçer, Karın Çatlakları estetiği, Doğu

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com