100TL üzeri Ücretsiz Kargo
14 Gün içerisinde ücretsiz İade
7/24 Destek

categories

Bebe Sabunu Papatyalı 125Gr

  • ₺7


  • Marka: Thalia
  • Stok Durumu: 2-3 Days

THALİA - BEBE SABUNUYOĞUN PAPATYA ÖZLÜ SAF DOĞAL SABUN -  BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SABUN(NET:125 GR. ±) TÜRK MALI Marka - Ürün Adı - Miktar: Thalia Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü Saf Doğal Sabun Bitkisel Yağ Karışımlı Sabun (Net:125 Gr.) Türk Malı Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü İzin Belge: ...

THALİA - BEBE SABUNU
YOĞUN PAPATYA ÖZLÜ SAF DOĞAL SABUN -  BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI SABUN
(NET:125 GR. ±) TÜRK MALI


Marka - Ürün Adı - Miktar:
Thalia Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü Saf Doğal Sabun Bitkisel Yağ Karışımlı Sabun (Net:125 Gr.) Türk Malı
Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü İzin Belge:
Thalia Bebe Sabunu Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü İçindekiler:
Thalia Bebe Sabunu Ürünü İçerisinde: Vegatable Oils, Sodium Hydroxide, Essential Oil, Camomile Extract, Mari Gold Extract, Bisabolol, Water..
Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü Kullanımı:
Thalia Bebe Sabunu Kullanılışı: Bebeklerde, Hassas Ciltlerde ve Yetişkinlerde tüm vücutta her temizlik ve banyo esnasında güvenle saç ve cildinize ılık-sıcak su ile köpürterek hafif friksiyon masaj yapılarak yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.
Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü Yan Etkileri:
Thalia Bebe Sabunu Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Bebe Sabunu Ürününün üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.


Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü Ürün Açıklaması:
BEBE SABUNU - YOĞUN PAPATYA ÖZLÜ SAF DOĞAL SABUN 125GR.

Hassas Cilt Bakımı, Nemlendiricili

BEBE SABUNU PAPATYA ÖZLÜ DOĞAL SABUN

Bebe Sabunu - Yoğun Papatya Özlü Saf Doğal Sabunun Faydaları:

Bebe Sabunu - Yoğun Papatya Özlü Saf Doğal Sabun bileşimi antiseptik ve antibakteriyel özelliği ile öncelikle bebeklerde ve yetişkinlerde saç, saç derisi, cilt yaraları, pişik, kızarıklık, kaşıntı, sivilce, mantar ve cilt deri rahatsızlıklarında dezenfekte olarak kullanılır. Her tip cilde uygundur. Tüm cilt rahatsızlıklarında temizleyici olarak kullanılır..

Thalia Bebe Sabunu Yoğun Papatya Özlü Saf Doğal Sabun doğal bileşenler ve nemlendiriciler içeren formülü ile bebeğinizin hassas cildini zarar vermeden temizler, cildinin kurumasını önler ve zaten yumuşak olan cildinin bu özelliğini korumasını sağlar. İçeriğindeki yoğun papatya özlerinden dolayı potansiyel alerji gelişimini önler.

Bebe Sabunu - Yoğun Papatya Özlü Saf Doğal Sabunun Kullanım Şekli:

Bebeklerde, Hassas Ciltlerde ve Yetişkinlerde tüm vücutta her temizlik ve banyo esnasında güvenle saç ve cildinize ılık-sıcak su ile köpürterek hafif friksiyon masaj yapılarak yedirilir. Yeteri kadar bol su ile durulanır, yıkanır.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Thali Bebe Sabunu Papatya Özlü, Bebe, Bebek, Bebe Sabun, Bebe Sabunu, Bebek Sabun, Bebek Sabunu, Bebe Özel, Bebek Ürünler, Sabun, Sabunu, Bitki Sabunu, Sabunlar, Bebe Sabunları, Bitkisel Sabun, Bitkisel Sabunlar, Bitkisel Ürünler Cilt, Papatyalı Sab

0850 346 63 83
info@medikalcadde.com
destek@medikalcadde.com